Nis 08
0 Yorum

Şemsiye satın alırken genelde dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında sağlamlığı ve dayanıklılığı gelmektedir. İlk etapta tercih edilecek şemsiyenin görünümüne önem verilse de, üzerinde durulması gereken temel nokta, alınan ürünün kalitesi olmalıdır. Güler Şemsiye ailesi olarak, şemsiye alırken hangi özelliklerine dikkat etmeliyiz sorusunun cevabını gelin birlikte inceleyim.

Şu sıralar en çok gereksinim duyacağımız aksesuarlardan biri olan şemsiye, tam olarak bu mevsimde aksesuar niteliğinden bir tık daha uzaklaşarak ihtiyaç kategorisinde kendini göstermekte. Peki ya şemsiye alırken hangi özelliklerine dikkat etmeliyiz? Öncelikle şemsiyenin ne tür kumaştan üretildiğini bilmek gerekir. Özellikle rüzgara dayanıklı PE kumaş olanlar tercih edilmelidir. PE kumaşlar sizleri Güneş ışınlarından korurken aynı zamanda hafif yaz yağmurlarından da koruyacaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer odak noktası ise satın alacağınız şemsiyenin Kaburga sistemi olmalıdır. Özellikle Demir ve Alüminyum Profilden üretilen şemsiyeleri tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Şiddetli rüzgar karşısında alacağınız şemsiye bükülüp kırılmayacaktır. Şemsiye ile ilgili sıkça karşılaşılan sorunlardan biri olan ters dönme durumu, bahsettiğimiz kumaş ve telden üretildiği sürece ortadan kalkacaktır. İşte tam da bu noktada Gunbo Home olarak sizlere kaliteyi ve dayanıklılığı garanti ediyor. Sitemizden tercih edeceğiniz modellerin her biri oldukça sağlam ve kaliteli bir üretime sahiptir. Ürünlerimizi incelemek için sizleri https://www.gunbohome.com adresine davet ediyoruz.

Şemsiye alırken hangi özelliklerine dikkat etmeliyiz sorusunun başka bir cevabına değinecek olursak, bu tamamen sizin tercihinize göre değişecek olan şemsiye boyutu kavramıdır. Alacağınız şemsiye kullanım şeklinize göre farklılık gösterecektir. Örneğin; Şemsiyeyi sabit bir alanda kullanacaksanız yere sabitlenen modellerimiz olduğu gibi olduğu yerde 360 derece dönebilen Pedallı modellerimiz ile hizmetinizdeyiz Yer kaplamaması avantajıyla katlanır modellerimizi rahatlıkla Tercih edebilirsiniz.

 

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan şemsiye modellerimizi incelemek ve ürün-fiyat hakkında bilgi almak için sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamak için siz değerli müşterilerimizi 0551 049 92 29 Whatsapp Hattımıza bekliyoruz.